Юридичні послуги, юридичне обслуговування, бухгалтерські послуги, бухгалтерське обслуговування, послуги адвоката в м. Вінниця та Вінницькій області, реєстрація підприємств у м. Вінниця та Вінницькій області, реєстрація ФОП у м. Вінниця, представництво в суді, бухгалтерський і податковий облік, податкове планування, підготовка та складання документів, у тому числі складних договорів, і багато інших послуг у галузі юриспруденції, бухгалтерії, управління підприємством пропонують фахівці Юридичної групи «Право24». Група створена в 1998 році та об'єднує висококваліфікованих фахівців у сфері корпоративного права, господарського права, цивільного права, трудового права, податкового права, митного права, кримінального права, сімейного права, міжнародного права і професіоналів в області бухгалтерського, податкового та управлінського обліку.

 
Великий досвід і фундаментальні теоретичні знання дозволяють співробітникам компанії та членам групи вирішувати найскладніші завдання в галузі управління підприємством, юриспруденції та бухгалтерії.
  
Юридична група надає правову та бухгалтерську підтримку юридичним особам, фізичним особам - підприємцям, іноземним компаніям, іноземним інвесторам, громадянам України, іноземним громадянам та особам без громадянства.

 
Одним з основних напрямків діяльності нашої групи є надання юридичних послуг, бухгалтерських послуг та консалтенгових послуг для юридичних осіб, холдинговим структурам, в т.ч. структурам в які входять підприємства з іноземними інвестиціями. Ми пропонуємо, як комплексний супровід на всіх етапах господарської діяльності підприємства, так і окремі юридичні або бухгалтерські послуги. Наші фахівці здатні з успіхом замінити як одного штатного юриста \ бухгалтера так і цілі юридичні відділ і бухгалтерію. Також у складі групи працюють адвокати, які надають широкий спектр послуг для громадян у тому числі послуги в сфері кримінального права як у м. Вінниця так і по всій Україні.
  
В основі наших послуг лежить, перш за все, комплексний підхід, різні юридичні та бухгалтерські департаменти, що входять в структуру групи, об'єднюються для вирішення поставленого завдання, над кожною судовою справою клієнта працює команда фахівці, а документи, які готують юристи компанії, проходять кілька етапів перевірки і юридичного аналізу. Ми системно відстежуємо зміни у законодавстві та розширюємо спектр послуг відповідно до вимог сьогодення.

  
Враховуючи активний розвиток технічних засобів зв'язку, перспективним напрямком в сфері юридичних та бухгалтерських послуг на сьогоднішній день є надання послуг онлайн, дистанційно. Цей напрямок в рази зменшує вартість послуг економить час, як юриста, так і замовника послуг. Завдяки нашим рекомендаціям клієнти реалізують правильну побудову бізнесу, починаючи від вибору організаційно-правової форми і закінчуючи податковою оптимізацією діяльності підприємства.
 
Правильна організація структури підприємства передбачає економічну безпеку, захист активів, максимальну врегульованість відносин між партнерами по бізнесу (учасниками, засновниками, акціонерами), оптимізацію оподаткування і гарантує перспективний розвиток бізнесу.
 
Особливістю нашої роботи також є побудова довгострокових відносин з нашими клієнтами, заснованих на принципах високо професіоналізму, порядності та взаємоповаги.

 

 

 

Rambler's Top100 Каталог сайтов «ua24.biz» Украина онлайн