Ви можете задати питання, використовуючи форму нижче

Скажите пожалуйста,может ли ребёнок у которого нет отца с рождения получать какую-либо помощь от государства(по статье 135 семейного кодекса украины)?
__________________________________________________________________________________________________________________________
Відповідь на запитання підготувала юрист Компанії "Право24" Ірина Промоскаль

Доброго дня! Відповідно до Розділу V-A Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», а також відповідно до пунктів 33-38 Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми від 27 грудня 2001 р. мати-одиначка може отримувати допомогу на дитину.
Згідно зі Статтею 18-3 допомога на дітей одиноким матерям, одиноким усиновлювачам, матері (батьку) у разі смерті одного з батьків, які мають дітей віком до 18 років (якщо діти навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних, а також вищих навчальних закладах I-IV рівнів акредитації, - до закінчення такими дітьми навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років), надається у розмірі, що дорівнює різниці між 50 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, але не менше 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.
Відповідно до п. 35 Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми від 27 грудня 2001 р. для призначення допомоги на дітей одиноким матерям до
органу соціального захисту населення подаються такі документи:

1) заява про призначення допомоги, що складається за формою, затвердженою Мінсоцполітики;

2) витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про державну реєстрацію народження дитини, виданий відділом державної реєстрації актів цивільного стану, або довідка про народження, видана виконавчим органом сільської, селищної, міської (крім міст обласного значення) рад, із зазначенням підстави
внесення відомостей про батька дитини до актового запису про народження дитини відповідно до абзацу першого частини першої статті 135 Сімейного кодексу України ( 2947-14 ), або документ про народження, виданий компетентним органом іноземної держави, в якому відсутні відомості про батька, за умови його легалізації в установленому законодавством порядку;

3) копія свідоцтва про народження дитини;

4) довідка про проживання дитини з матір'ю, видана за місцем проживання сім'ї. У разі неможливості одержати таку довідку допомога призначається на підставі акта обстеження сім’ї за місцем проживання, проведеного центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, із зазначенням факту проживання дитини з матір'ю. У разі коли дитина навчається за межами населеного пункту, в якому проживає мати, і не перебуває на повному державному утриманні, замість довідки про проживання дитини з матір'ю подається довідка з місця проживання матері та довідка з місця проживання (навчання) дитини.

Відповідно до п. 36. Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми від 27 грудня 2001 р. допомога на дітей одиноким матерям призначається з місяця, в якому було подано заяву з усіма необхідними документами, та виплачується щомісяця по місяць досягнення дитиною 18-річного віку (якщо діти навчаються за денною формою у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах I-IV рівня акредитації, - до закінчення такими дітьми навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років) включно.

Виплата допомоги в розмірі, що перевищує мінімальний, здійснюється протягом шести календарних місяців. Якщо особа, якій призначена допомога, після закінчення зазначеного строку не підтвердила право на призначення допомоги у розмірі, що перевищує мінімальний, допомога виплачується у мінімальному розмірі.
 
Додано: 29 April 2015
Додано: Анастасия
добрый день!помогите пожалуйста разобраться в моей проблеме.был зарегистрирован брак на Кипре,прожили несколько месяцев,легализацию документов не делали,в посольство не отсылали,через несколько месяцев,я уехала,через 2 года подписала документы на развод.свидетельства о браке нет.собираюсь повторно выйти замуж за иностранца.но загвоздка в том что нужно свидетельство о разводе оригинал,сделала запрос в министерство иностранных дел Украины год назад,и тишина уже больше года,бывший муж выслал документ ,на котором нет печати,и что делать куда обращаться,не знаю.спасибо
______________________________________________________________________________
Відповідь на запитання підготувала юрист Компанії "Право24" Олена Гринчук.
______________________________________________________________________________
Доброго дня!
Для офіційного оформлення документів, вам потрібно на свідоцтві про розірвання шлюбу проставити апостиль.
Для цього необхідно звернутись до Міністрества юстиції та громадського порядку Республіки Кіпр, а саме :
контактна особа: Марія Іасонос
ел.скринька : miasonos@mjpo.gov.cy
тел. +357 22805950/51
факс. +357 22518356
мови : англійська, грецька.
офіційний сайт Міністрства : http://www.mjpo.gov.cy/
час роботи : до 15.00

Після цього потрібно здійснити офіційний переклад документу з апостилем на українську мову . Це буде вважатись офіційним документом в Україні про розірвання шлюбу.
 
Додано: 18 March 2015
Додано: Людмила
в 2012 году по решению суда из квартиры был выписан 1 человек(Иванов). Оставшиеся зарегестрированные начали процедуру приватизации, по окончанию приватизации, тот чел. которого выписали(Иванов) обжаловал решение - решение пересмотрели и отменили, но акт приватизации уже выдан на тех кто был прописан до пересмотра решения, соответственно Иванов в приватизации не участвовал. Сейчас дело в касации по жалобе первоначальных истцов. ВОПРОС 1: Могут ли сейчас владельцы, согласно св-ву о праве собственности продать эту квартиру. Арест на кв. не наложен. ВОПРОС 2: Если Иванов впишется обратно - можна ли будет владельцам продать эту квартиру с прописанным в ней Ивановым? Вопрос о скасуванни права собственности пока Ивановым не поднимался!
 
Додано: 16 March 2015
Додано: Ольга
Доброго дня. В одній кредитній спілці у мене закінчився термін депозитного договору. Кошти не повертають, зсилаючись на те, що рішенням загальних зборів було прийняте рішення про припинення видачі основних сум та відсотків на три місяці, в зв"язку зі складною ситуацією.
Чи можна стягнути ці кошти в судовому порядку?

Відповідь на запитання підготувала Керуючий партнер Юридичної компанії "Право24" Ксенія Кукуть.

У відповідності до Статті 526 Цивільного Кодексу України зобов'язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться. Стаття 530 ЦК України передбачає, що якщо у зобов'язанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк (термін). Таким чином, якщо договором передбачений строк повернення депозиту , то він має бути повернутий у зазначений строк. Якщо кредитна спілка не виконала свого обов'язку, Ви можете звернутись до суду. Однак , договором можуть бути передбачено при настанні яких обставинах кредитна спілка має право змінити цей строк в односторонньому порядку. Тому для повної відповіді на Ваше запитання необхідно ознайомитись з договором.
Дана відповідь носить інформаційний характер та не може бути застосована конкретно до Вашого випадку, так як відповідь на Ваше запитання може бути надана лише після з'ясування всіх обставин.
 
Додано: 11 March 2015
Додано: Людмила
Добрый день.Обращаюсь к вам с следующей проблемой-Родился и вырос в Виннице,на пр.Космотавтов,там же и прописан.Последих 2 года жил у жены,сейчас розвелись.Квартира на Космонавтов родителей,но...не пускают жить)))Там квартиранты,они деньги плотят.Родители в селе.Имею я право законно там проживать?Заранее спасибо!!!

Відповідь на запитання підготувала юрист компанії "Право24" Юлія Телішевська.

У відповідності до ст. 156 ЖК УРСР члени сім'ї власника жилого будинку (квартири), які проживають разом з ним у будинку (квартирі), що йому належить, користуються жилим приміщенням нарівні з власником будинку
(квартири), якщо при їх вселенні не було іншої угоди про порядок
користування цим приміщенням. Члени сім'ї власника будинку (квартири) зобов'язані дбайливо ставитися до жилого будинку (квартири). Повнолітні члени сім'ї власника зобов'язані брати участь у витратах по утриманню будинку
(квартири) і придомової території та проведенню ремонту. Спори
між власником та членами його сім'ї про розмір участі в витратах
вирішуються в судовому порядку.
До членів сім'ї власника будинку (квартири) належать особи,
зазначені в частині другій статті 64 цього Кодексу, а саме дружина їх діти і батьки. Припинення сімейних відносин з власником будинку (квартири) не позбавляє їх права користування займаним приміщенням. Ст. 405 Цивільного Кодексу передбачено, що члени сім'ї власника житла, які проживають разом з ним, мають право на користування цим житлом відповідно до закону. Член сім'ї власника житла втрачає право на користування цим житлом у разі відсутності члена сім'ї без поважних причин понад один рік, якщо інше не встановлено домовленістю між ним і власником житла або законом.
Дана відповідь носить інформаційний характер та не може бути застосована конкретно до Вашого випадку, так як відповідь на Ваше запитання може бути надана лише після з'ясування всіх обставин.
 
Додано: 06 March 2015
Додано: Андрій

<< На початок Попередня 1 Наступна В кінець >>

Сторінка 1 з 1


Додати своє питання
* поля з зірочкою - обов'язкові.
Ваше ім'я:*
Email:*
Захисний код:
Введіть код:*
Текст питання:*
Rambler's Top100 Каталог сайтов «ua24.biz» Украина онлайн