Конфліктні ситуації між позичальником і банком відбувається з різних причин, але в більшості випадків конфлікти відбувається через те, що позичальник з тієї чи іншої причини не зрозумів умов кредитного договору або взагалі договір не читав.

Для того, щоб оцінити свої реальні фінансові можливості для погашення кредиту і при цьому що б кредит не став для Вас борговою ямою, кабалою або фінансової зашморгом, необхідно, перед підписанням кредитного договору, договору іпотеки, мати чітке уявлення про реальні суми переплати при поверненні кредиту від суми отриманого кредиту. Необхідно ретельно проаналізувати умови і зміст договорів та інші документів що б знати про всі приховані платежі, платежі, можливо за не зовсім зрозумілі додаткові послуги банку або кредитної спілки, знати і розуміти права, обов'язки свої і права та обов'язки кредитора. За останніх 5-10 років багато людей почали активно користуватися кредитними послугами банкових установами та кредитних спілок. Видача кредитів масово рекламується різними банками та кредитними спілками, представляючи кредити в якості легкодоступних грошових коштів. Багато людей піддалися спокусі отримати швидкі гроші з можливістю повернути «практично без переплат». І дійсно, отримати кредитну картку або споживчий кредит досить легко, а якщо у Вас не дуже низький дохід, то для Вас не проблема і придбати авто в кредит або взяти в іпотеку нерухоме майно. Але за уявною, на перший погляд, простотою та легкістю отримання необхідної суми грошей часто приховуються не зовсім зрозумілі умови отримання та повернення кредитних коштів, нарахування відсотків, комісійних та інших платежів, які як правило прописані в договорі дрібним шрифтом. У таких випадках підписуючи кредитні договорів, договорів іпотеки, люди не усвідомлюють реальні суми, які їм доведеться повертати і всю відповідальність за не повернення коштів. Тільки тоді, коли настає час першого платежу по поверненні боргу, позичальники з нерозумінням дивляться на виставлені до оплати суми. Самому сперечатися з банком або кредитною спілкою марно, в таких випадках краще за все звернеться за допомогою до юриста який спеціалізується на кредитних справах, він зможе юридично обгрунтувати незаконне походження завищеної суми банківських відсотків та інших, незрозуміло звідки з'явившихся сум, за додаткові та не зовсім зрозумілі послуги кредитора. Тільки тоді у Вас з'явитися реальний шанс оскаржити кредитний договір і відстояти свої інтереси.

Фахівці Юридичної групи «Право24» надають послуги із захисту інтересів в позичальників:

 

Назва послуги:

Вартість:

1.

Юридичний аналіз кредитного договору, договору іпотеки та інших документів перед їх підписанням.

від 1000 гривен

2.

Юридична консультація після початку конфлікту.
(При наявність документів)

від 1000 гривен.

3.

Участь адвоката у переговорах з кредитором.

від 400 гривен /годину.

4.

Підготовка документів для надання кредитору, до суду.

від 1500 гривен.

5.

Представлення інтересів позичальника в суді першої інстанції.

від 1000 гривен

за кожне судове засідання.

6.

Комплексне ведення справи в суді.

 

від 3500 гривень. У вартість входить: підготовка всіх необхідних документів, представництво в суді до трьох засідань, після третього засідання оплата проводиться з розрахунку 800 гривень за кожне судове засіданні.

 

Інші юридичні послуги по кредитних справах.

За домовленістю.

 

Rambler's Top100 Каталог сайтов «ua24.biz» Украина онлайн