Усна юридична консультація, як правило, це

щира розмова юриста з клієнтом. Перед початком консультації, бажано заздалегідь узгодити її тему, це робиться для того щоб юридична компанія надала Вам для консультації саме того юриста, який є фахівцем у галузі права до якої відноситься Ваше питання. При необхідності, юрист задає клієнту навідні запитання, що б краще зрозуміти яка саме інформація цікавить клієнта і максимально точно сформувати відповідь.
Для отримання більш повної і точної консультації необхідно, щоб клієнт формував свої питання посилаючись на наявні в нього документи, що безпосередньо стосуються питань. Вартість усної юридичної консультації фахівцями Компанії «Право24» становить від 100 гривень до 400 гривень і залежить від терміновості консультації та витраченного юристом часу.

Письмова юридична консультація це документ, який складається з відповідей на питання клієнта. Клієнт може задати питання при зустрічі з юристом або надіславши їх електронною поштою на адресу компанії. При необхідності, клієнт надає при зустрічі юристу або пересилає на електронну пошту компанії скановані копії документів, що стосуються питань клієнта і одночасно необхідних для підготовки повної і точної консультації. Після визначення завдання та отримання оплати, юрист приступає до підготовки письмової юридичної консультації. Кожна відповідь готується юристом на підставі чинного законодавства та містить посилання на норми Законів, які регулюють дані питання. Вартість письмовій юридичної консультації починаєтьсявід 300 гривень та  формується залежно від терміновості консультації та витраченого юристом часу.

Rambler's Top100 Каталог сайтов «ua24.biz» Украина онлайн