В усі часи в суспільстві існувала проблема неповернення боргів.

Підприємства (юридичні особи) або громадяни (фізичні особи) зловживаючи довірою, отримують грошові кошти в борг, купують товар з відстрочкою платежу і не розраховуються своєчасно або отримавши передоплату за товар, сам товар передавати у встановлений строк не поспішають. І як правело такі боржники намагаються уникнути відповідальності, при цьому часто використовуючи юридичну необізнаність кредитора і знайдені неточності або помилки в договорах, накладних, боргових розписках та інших документах.

Саме з цього для реального стягнення боргу необхідно ретельно продумана тактика стягнення.

Сьогодні недостатньо знайти в інтернеті або підготувати самому простеньке або шаблонне позовну заяву і подати його до суду, в цьому випадку кредитор ризикує не тільки витратити не малі гроші на державне мито за судочинство але і значно зменшити свої шанси на повернення боргу.

Але й у випадки позитивного, для кредитора, судового рішення не гарантія фактичного повернення боргу. Другою стадією стягнення боргу після отримання позитивного рішення суду, є робота з державною виконавчою службою. Дана стадія стягнення не менш важлива ніж отримання судового рішення і також має свої підводні камені і свої процесуальні правила, не знаючи цих правил можна в кращому випадку розтягнути стягнення на довгий час або в гіршому випадку, упустивши час, отримати від ДВС документ про неможливість виконання судового рішення у зв'язку з відсутністю майна у боржника.

У комплекс юридичних послуг по стягненню боргу входить: аналіз документів і дослідження обставин справи, оцінка перспектив і вироблення тактики стягнення, підготовка процесуальних документів, представлення інтересів клієнта в суді та представництво замовника в державній виконавчій службі. Вартість юридичних послуг залежить від суми боргу, місцезнаходження боржника, наявності документально підтвердженої доказової бази і складається з фіксованої суми та% від реально повернутого боргу.


 

Rambler's Top100 Каталог сайтов «ua24.biz» Украина онлайн