Результат судового процесу - це судове рішення. Яким буде судове рішення?

В більшості випадків судове рішення напряму залежить від того, як буде організовано представництво інтересів в суді та від професійних і особистих якостей представника.
Організація представництва в суді включає в себе повний аналіз наявних документально підтверджених доказів. Оцінки перспективи судового процесу для клієнта. Перспектива судового процесу - це не гарантований прогноз успіху або провалу для клієнта а всього навсього думки окремого юриста. І в цій ситуації точність прогнозу перспективи безпосередньо залежить від професійного рівня Вашого представника, якісна, профільна освіта плюс багаторічний досвід в рази збільшує шанси клієнта на отримання позитивного результату.
Після визначення перспективи судового процесу, клієнт приймає рішення ініціювати судовий процес чи ні. Якщо клієнт приймає рішення ініціювати судовий процес, він передає юристу всі необхідні документи, погоджує обсяг і вартість послуг юриста і проводить оплату.
В свою чергу, юрист інформує клієнта по телефону, електронною поштою або при особистій зустрічі, про свій план дій у справі клієнта, після кожного судового засідання інформує клієнта про результаті засідання і при необхідності узгоджує з клієнтом документи необхідні для судового процесу.

Rambler's Top100 Каталог сайтов «ua24.biz» Украина онлайн