Перед покупкою бізнесу, продавець повинен правдиво і об'єктивно донести всю інформацію про об'єкт продажу покупцеві та надати всі документи необхідні для відчуження об'єкта продажу - це так має бути. Але насправді , так трапляється далеко не завжди. Як правило продавець намагається приховати, сфальсифікувати або надати недостовірну інформацію про об'єкт. Оцінкою фізичного та технічного стану об'єкта продажу повинні займатися профільні фахівці. Завдання нашої команди, під час супроводу придбання бізнесу - це максимально убезпечити покупця від негативних наслідків угоди, та включає в себе перевірку та юридичний аналіз правовстановлюючих документів, збір та аналіз об'єктивної інформації, перевірку на наявність арештів, заборон на відчуження, судових позовів, претензій, у тому числі перевірка законності придбання об'єкта попередньому власником.
Для успішного і безпечного укладання угоди необхідно ретельний попередній аналіз, перевірка і вивчення всієї наданої продавцем інформації про придбаваємий об'єкті і як показує час, правильним рішенням буде делегування даних повноважень професіоналам.

Це дозволяє Покупцю, поглянути на об'єкт покупки чужим, досвідченим, прискіпливим поглядом. Так само присутність фахівців, зобов'яже продавця максимально вирішити всі проблеми стосується об'єкта продажу і може навіть змусить Покупця передумати купувати об'єкт, тим самим уникнути значних фінансових втрат, непередбачених проблем і додатковий витрат на їх рішення, що в свою чергу дозволить Покупцеві обгрунтовано вимагати від Продавця істотно знизити ціну на об'єкт.

Звертаємо увагу Покупця бізнесу на те, що разом з активами (підприємства) він також купує його заборгованість і зобов'язання, не всі з яких відображені в бухгалтерській та податковій звітності. Активи підприємства можуть перебувати під арештом, під заставою при поручительстві в інтересах третіх осіб.
Після проведення попередньої перевірки та юридичного аналізу право встановлюють документів на об'єкт покупки, наші фахівці пропонують покупцеві оптимальну схему придбання бажаного об'єкта з найменшими ризиками і найменшими витратами, включаючи проведення податкового планування угоди. Подальшим кроком є ​​контроль фахівцями нашої компанії виконання сторонами взятих на себе попередніх зобов'язань, які в свою чергу можуть бути зафіксовані у попередньому договорі.

Як правило покупка бізнесу- це дуже велике капіталовкладення.
Сучасні бізнесмени, які вже досягли певного рівня, абсолютно правильно розуміють, що не варто ризикувати більшим - економлячи на малому.

Вартість юридичних послуг із супроводу купівлі-продажу бізнесу залежить від: вартості об'єкта, терміновості, місцезнаходження об'єкта, кількості документів наявних та кількості відсутніх документів, необхідних для формування реального уявлення про юридичний і фінансовий стан об'єкта.
Після окреслення отриманої, від Покупця, завдання, узгоджується попередня вартість послуг і терміни їх виконання, які можуть змінюватися в залежності від зміни обсягу раніше узгоджених робіт.
Після отримання 60% попередньої оплати, наші фахівці приступають до виконання завдання.

Чому саме ми? Тому що:
- У нас величезний досвід з надання подібних послуг;
- У нас величезний багаж теоретичних знань;
- Ми перебуваємо в процесі постійного розвитку і професійного зростання;
- Ми працюємо по всій Україні;
- Ми дуже стараємося;
- У нашій команді працюють кращі фахівці в сфері юриспруденції та фінансів, при необхідності ми залучають до виконання поставленого завдання наших партнерів фахівців суміжних напрямів (патентних повірених, експертів-оцінювачем, нотаріусів і т. Д.);
Нашим бажанням є не тільки заробити кошти а і заслужити Вашу повагу і довіру.

Rambler's Top100 Каталог сайтов «ua24.biz» Украина онлайн