Юридичний та бухгалтерський аутсорсинг - це передача функцій юриста чи бухгалтера, юридичного відділу, бухгалтерії, зовнішньої компанії.

З часом для вирішення юридичних, бухгалтерських завдань створюються цілі відділи. При цьому підприємство обростає підрозділами й співробітниками, для яких необхідно виділенофісні окремі приміщення, і під яких формується своя матеріально-технічна база. Все це вимагають значних матеріальних та організаційних витрат але не приносять прямого прибутку. Логічно замість нарощування непрофільних підрозділів, які беруть участі у створенні прибутку, передати їх функції сторонньої, спеціалізованої компанії. У таких компаніях працюють команди фахівців-однодумців, які спільно вирішують юридичні та бухгалтерські завдання різної складності. Передати по аутосорінгу можливо практично все - крім основного напрямку діяльності підприємства. Ще недавно такий вид послуги був не дуже зручний і практично не затребуваний так, як вважалося що юриста і бухгалтера добре мати під рукою, де то в сусідньому кабінеті. Тепер сучасні засоби зв'язку і комунікації змінили докорінно цю ситуацію, зробивши послуги юридичного та бухгалтерського аутосорінга зручним, доступним і перспективним способом співпраці.

Переваги юридичного та бухгалтерського аутсорсингу:
- Економія матеріально-технічних засобів, необхідних для утримання та розвитку власного юридичного/бухгалтерського відділу або юриста та бухгалтерії;
- Відсутність проблеми із заміною персоналу на час відпустки, хвороби;
 
- Можливість використовувати чужий високопрофесійний досвід, накопичений при вирішенні аналогічних завдань;
- Відсутність проблеми із залученням, навчанням і утриманням кваліфікованого персоналу;
- Відсутність необхідності у виділенні і змісту додаткових офісних площ, обладнаних комп'ютерною та оргтехнікою, довідково-правових та бухгалтерських систем;
необхідність витрачатися на підвищення кваліфікації фахівців та сплату податків з їх заробітної плати.

Вартість юридичного та \ або бухгалтерського аутосорінга визначається індивідуально і залежить від рівня складності завдань, терміновості і обсягу документів, яких необхідно опрацювати за певний період часу.
Rambler's Top100 Каталог сайтов «ua24.biz» Украина онлайн